Страница входа Новости музея У Музеї Михайла Мармера криворізька інтелігенція обговорювала актуальні проблеми міжетнічної толерантності

30 січня Музей культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» відвідала криворізька інтелігенція, яка цікавиться міжрелігійними та міжетнічними відносинами між представниками різних цивілізацій.

На інтерактивної лекції гості дискутували щодо генези, причин та складових таких явищ, як шовінізм, расизм, ксенофобія та ромофібія, які, нажаль, мають місце і в ХХІ ст.

Учасники провели паралель між минулим й сучасністю, зробивши висновки, що такі антигуманні настрої помітні зараз й в українському середовищі. Гості відзначили, що витоками етнічних та релігійних конфліктів в нашому суспільстві є стереотипи та міфи, які на сучасному етапі розвитку України науковці та громадські активісти активно спростовують, і це ефективно діє.

На завершення лекції відвідувачі висловилися про те, що на сьогодні в нашої державі, яка стрімко розвивається, суспільство має багато способів та методів, аби виховувати молодь гармонійною і гідною.

2017.02.01.